התאמת מצבר לרכב

איך מבצעים התאמת מצבר נכונה?

חשוב מאוד לבצע את ההתאמה של המצבר לפי סוג רכב. הסיבה לכך שאם תתקינו מצבר לא מתאים אתם יכולים לגרום לנזק לכלי הרכב. זו בדיוק הסיבה שלפני שמבצעים רכישה של מצבר לרכב חשוב לקבל ייעוץ מקצועי של חשמלאי רכב.

איזה שירות כדאי לנו להזמין כאשר התקלקל המצבר?

במקרים שהרכב לא מניע ואתם מבינים שהמצבר לא עובד, אפשר להזמין מצבר עד הבית. אם אתם לא יודעים מה סוג המצבר המתאים לרכב שלכם אתם יכולים לבדוק עם אנשי מקצוע שיבדוק לפי סוג הרכב את ההתאמה של המצבר. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ולבדוק על מצבר לפי סוג רכב אתם יכולים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו. אתם תקבלו ייעוץ על סוגי המצברים השונים ואם תרצו גם תקבלו שירות של התקנת המצבר.

 

אם אתם לא בטוחים מה בדיוק המצבר לפי סוג רכב אתם יכולים לקבל את המידע החשוב עוד לפני שאתם מזמינים את המצבר ולבדוק על המחירים השונים של המצברים. רק אחרי שביצעתם בדיקה של המחירים השונים תבחרו את המצבר שמתאים לכם. תבדקו על המחיר של המצבר והאם המחיר כולל את ההתקנה.

כמה עולה מצבר חדש לרכב?

המחירים של מצברים יכולים להשתנות לפי סוג המצבר. במידה ואתם רוצים לרכוש מצבר לרכב פרטי המחיר יהיה זול יותר מאשר מצבר לרכב מסחרי. מחיר של מצברים לרכב יכולים להשתנות לפי החברות השונות שמייצרות את המצבר. מצבר שנפ הוא לרוב המצבר המבוקש ביותר גם בגלל מחיר נוח וגם בגלל שמדובר על מצבר שיכול להחזיק לאורך זמן.

איזה מצבר הכי טוב?

אם תבדקו על סוגי מצברים תגלו מגוון גדול של מצברים. מצבר פריקה עמוקה או מצבר לרכב מסחרי יכולים להיות שונים ממצברים לרכב פרטי ולכן עוד לפני שאתם בודקים על סוג המצבר תבדקו על ההתאמה לרכב.

 

בנוגע למותגים, עדיף לרכוש משנפ ובוש המייצרות מצברים באיכות הגבוהה ביותר ומבצעות התאמה לאקלים במדינה היא משווקת כל מצבר ומכך, אורך חיים ארוך מהרגיל למצברים ביחס למתחרות שלה.

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

עוד מאמרים

דילוג לתוכן