מחירון מצברים

כאשר אתם רוצים להחליף מצבר לרכב חשוב לוודא שאתם מקבלים את המחירים הטובים ביותר. במידה ואתם לא בטוחים מה בדיוק חשוב לבדוק לפני שאתם מחליפים את המצבר הכנו לכם את הנקודות החשובות ביותר שיעזרו לכם לבחור את המצבר הטוב ביותר.

מחירון מצברי בוש

מצבר בוש [ bosch ] מצבר גרמני בעל עמידות גבוהה.
אחריות ל- 24 חודשים

מחירון מצברי שנפ

מצבר שנפ [ schnapps ] מצבר איכותי בעל עמידות גבוהה. אחריות עד 20 חודשים.

מחירון מצברי trojan

מחירון מצברים לרכב תפעולי , קלאב קאר, קלנועיות וכל רכבי פריקה עמוקה. אחריות עד 12 חודשים.

רוצים לשלוח לנו הודעה בוואצפ?

כתבו לנו עכשיו!

מצבר לפי מידת אמפר

לפני רכישה של מצבר חדש לרכב, עלינו לבצע מספר בדיקות שנוודא שאנו רוכשים במחיר הטוב ביותר, כמובן מבלי להתפשר על האיכות. למרות שברוב המקרים שמדובר על מצבר לרכב פרטי המחירים די זהים כי רוב המצברים יכולים להתאים לכמעט כל סוגי הרכבים. 


במקרים של רכב גדול או מסחרי כמובן המחירים יכולים להשתנות ולכן חשוב לקבל מידע של אנשי מקצוע שיבדקו לגבי סוג המצבר. עם זאת, אנו יכולים לבצע מספר בדיקות שיספקו לנו איכות גבוהה ומחיר הוגן.

בחיפוש קצר באינטרנט תוכלו לגלות שיש מספר לא קטן של חברות שמציעות מצברים לרכב, משאית, קלנועית וכדומה. המחירים של המצברים יכולים להיות מאוד שונים ולכן חשוב לבדוק לא רק על המחיר אלא גם על החברה. מחירון מצברים שנפ יכול לתת לכם את העלויות השונות של מצברי שנפ לרכב שלכם.

במידה ואתם לא יודעם מה בדיוק המחיר של המצבר חשוב לבצע בדיקה של מספר חברות שונות כדי לבצע השוואות מחירים בין המצברים השונים. 


רק אחרי שבדקתם מספר חברות וקיבלתם הצעות מחיר, אתם יכולים לעשות לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

גשו אל המצבר המורכב כיום ברכב שלכם ובדקו על גב המצבר מה קיבולת האמפר שדרושה, על ידי סימון של ah ומספר (לדוגמא: 60 ah) ובקשו הרכבה של אותו המצבר.

 

חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שמחליפים את המצבר כדי לוודא שמבצעים את ההתקנה של המצבר בצורה נכונה. במידה ותרצו תוכלו גם לקבל שירות של חשמלאי רכב מוסך שיבצע את ההחלפה של המצבר.

 כמה עולה מצבר?

העלות של המצבר משתנה לפי מספר פרמטרים שונים. סוג החברה שמייצרת את המצבר יכולה מאוד להשפיע ולכן חשוב מאוד לבדוק האם מדובר על חברה מוכרת.

לרוב עלות של מצבר יכולה לנוע בין 350-700 ש"ח והיא גם תלויה בסוג הרכב.

 

אם אתם רוצים לבדוק מה המחירון של מצברים אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המחירון של המצברים לפי חברות שמייצרות את המצבר. אנחנו יכולים לספק לכם מגוון גדול של שירותים של החלפת מצבר ובנוסף גם לבדוק את סוג המצבר בהתאם לסוג הרכב.

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן