מצברים בגבעתיים

מחפשים מצבר לרכב \ קטנוע \ משאית או קלנועית בגבעתיים? זקוקים להחלפת מצבר עד הבית במחיר המשתלם ביותר? אתם במקום הנכון! אי סטופ מצברים מספקת שירות לכל סוגי הרכבים עד שעה מרגע שהזמנתם ואם אין בעיה של מצבר אנחנו לא מחייבים ולא נחליף את המצבר!

מצבר עד הבית בגבעתיים

אם אתם גרים בעיר גבעתיים אתם יכולים לקבל שירות מהיר של החלפת מצבר עד הבית. מכיוון שגבעתיים היא עיר הממוקמת צמוד לתל אביב יש מגוון גדול של בעלי מצקוע שיכולים להגיע אליכם תוך מספר דקות ולבצע החלפה של המצבר.

 

שירות החלפת מצבר עד הבית בגבעתיים לרוב כולל בתוכו גם את עלות המצבר. במקרים מסוימים חלק מבעלי המקצוע לא גובים סכום נוסף עבור השירות והוא ניתן בחינם במידה ואתם רוכשים מצבר. עם זאת חשוב לבדוק לפני שאתם מקבלים את השירות על העלויות של המצברים. הסיבה לכך היא שיש בעלי מקצוע שיספקו לכם שירות החלפת מצבר עד הבית בחינם אבל המחיר של המצבר יהיה יקר יותר.

מצבר לרכב בגבעתיים

אחד הבעיות הנפוצות ביותר במקרה של רכב לא מניע הוא בעיה במצבר. לרוב מדובר על תקלה מאוד פשוטה שאפשר לתקן אותה תוך מספר דקות. במידה ואתם רוצים להבין עוד על מה חשוב להבין לפני שמבצעים את החלפת המצבר תוכלו לעבור על הנקודות החשובות, להבין מה בדיוק כולל שירות של החלפת מצבר בגבעתיים ולבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר. באי סטופ מצברים תמצאו מצבר לרכב בגבעתיים במחיר המשתלם ביותר, רק 499 ש"ח של חברת שנפ או בוש, כולל התקנה ושירות. 

מצבר לקלנועית בגבעתיים

קלנועית זהו כלי רכב המשמש עד שני נוסעים, ועוזר להתנייד בסביבה הקרובה שלו ולנסיעות קטנות בתוך העיר. כאשר המצבר בקלנועית שלכם התקלקל, נוכל להגיע עד אליכם ולבצע את ההחלפה על ידי מתקין מוסמך שיספק לכם את המצבר רק לאחר בדיקה טעינה. בנוסף, אנו מספקים שירות מצברים לקלנועית אפיקים שדורשים הרכבה של מצבר פריקה עמוקה ואצלנו המחירים הם המשתלמים ביותר.

מצבר למשאית בגבעתיים

אם יש ברשותכם רכב מסחרי \ אוטובוס \ משאית איסוזו או מרצדס וכל דגם אחר, סביר להניח שתהיו זקוקים להחלפה של של שני מצברים 12V שיצרו זרם של 24V. במידה ורק אחד מהם התקלקל יש להחליף את השניים.

 

המחיר של שירות החלפת מצבר עד הבית בגבעתיים לרוב נע בין 500-700 ש"ח והוא תלוי בסוג המצבר. במידה ואתם לא יודעים מה סוג המצבר שלכם אתם יכולים לקבל ייעוץ של חשמלאי רכב שיבדוק את סוג הרכב ויסביר לכם על סוגי המצברים המתאימים.

מצבר עד הבית בגבעתיים מזמינים ממקצוענים!

אם אתם רוצים לרכוש את המצבר ולבצע בעצמכם את ההתקנה העלות תהיה זהה אם נגיע עד אליכם ולכן אין צורך שתתאמצו. עם זאת חשוב מאוד לא לבצע את התקנת המצבר אם אין לכם את הרקע המקצועי. התקנה לא נכונה של המצבר יכולה לגרום לנזק לרכב.


המצבר המבוקש ביותר לרכב פרטי הוא מצבר של חברת שנפ המספקת מגוון מצברים לכל סוגי הרכבים. בעלי מקצוע רבים מעדיפים לעבוד עם מצבר שנפ מכיוון שמדובר על מצבר איכותי במחיר מאוד נוח.

מצבר עד הבית בגבעתיים

רוצים לקנות מצבר בגבעתיים מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן