מצברים בהרצליה

זקוקים להחלפת מצבר חדש לרכב שלכם בהרצליה והסביבה? רוצים הגעה מהירה של עד שעה עם המצברים האיכותיים ביותר והמתקינים המיומנים ביותר? אתם ללא ספק במקום הנכון! אי סטופ מצברים מספקת מצברים חדשים לכל סוגי הרכבים במחיר המשתלם ביותר ובשירות עד הבית בכל אזור הרצליה!

מצבר עד הבית הרצליה

במקרה של בעיה במצבר רוב הלקוחות רוצים לקבל שירות של החלפת מצבר עד הבית. השירות כולל גם איש מקצוע שיגיע עד אליכם כדי לבצע את ההתקנה של המצבר וגם יוודא שהרכב שלכם מניע בקלות. שירות של מצבר עד הבית בהרצליה לרוב גם כולל אחריות מלאה על המצבר ולכן חשוב לוודא עוד לפני ההתקנה לגבי האחריות שלהם המצבר.

מצברים לרכב בהרצליה

אם נתקעתם עם הרכב אתם יכולים לבדוק האם מדובר בבעיה של המצבר. ברוב המקרים כאשר הרכב לא מניע יש בעיה במערכת החשמל של הרכב. ברוב המקרים מדובר על מצבר לא תקין ולכן אם אתם רוצים לקבל שירות של החלפת מצבר לרכב, חשוב לבדוק מספר דברים לפני שאתם מזמינים את בעל המקצוע להחליף את המצבר. אם אתם מחפשים חנות מצברים בהרצליה אתם יכולים ליצור איתנו קשר כדי לבדוק על החנות הקרובה אליכם.

מצברים הרצליה פיתוח והסביבה

אם אתם גרים בעיר הרצליה ונתקעתם עם הרכב אתם יכולים לקבל שירות של החלפת מצבר לרכב בהרצליה. שירות החלפת מצבר לרכב יכול לספק לכם את סוג המצבר המתאים לרכב שלכם ולקבל שירות של בעל מקצוע שיגיע עד אליכם כדי להחליף את המצבר.

 

הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא לגבי סוג המצבר. קיימים מגוון גדול של מצברים שונים כאשר כל מצבר יכול לספק מתח שונה. כדי לוודא שקיבלתם את המצבר המתאים לסוג הרכב שלכם חשוב לקבל ייעוץ של חשמלאי רכב שיוודא שסוג המצבר מתאים לרכב שלכם. התקנה לא נכונה של מצבר יכולה לגרום לנזק למערכת החשמל של הרכב או במקרים אחרים לגרום לנזק למערכות השונות.

מצברי שנפ הרצליה - מחיר משתלם ביותר!

מצברי שנפ הינם מצברים איכותיים המיוצרים בישראל ומחזיקים בממוצע שלוש שנים. המחיר של שירות מצבר שנפ עד הבית לרוב כולל גם את העלות המצבר והוא יעלה לכם רק 500 ש"ח. מדובר על שירות שיכול לחסוך לכם זמן יקר של נסיעה למוסך ותיקון התקלה. במקרים מסוימים כאשר מדובר על רכב פרטי ישן יותר המחירים יכולים להיות יקרים יותר, לכן חשוב לבדוק עוד לפני שמזמינים את השירות מה בדיוק המצבר המתאים לרכב שלכם.

מצבר למשאית בהרצליה

כאשר מדובר במצברים למשאית איסוזו או לרכב מסחרי, עליכם לבצע התאמה מדויקת של המצבר הדרוש לסוג המשאית \ רכב מסחרי שלכם. לרוב, מצברים במשאית ידרשו קיבולת של 100 אמפר עד 225 אמפר ומחירים יתחיל מ-549 ש"ח בלבד כולל שירות והגעה לבית הלקוח.

מצברים בהרצליה

רוצים לקנות מצבר בהרצליה מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן