מצברים בזול

מצברים בזול - איפה אפשר לרכוש?

מצברים משומשים \ מצברים יד שנייה

במידה והרכב שלכם לא מניע ואתם מבינים שיש בעיה במצבר לרוב מומלץ להחליף את המצבר באופן מיידי. הסיבה לכך היא שיש מצברים משומשים שאפשר לרכוש במחירים זולים ולבצע חיסכון של עד 30 אחוז בעלות המצבר.

מצבר משומש יכול גם לספק לכם פתרון טוב ואיכותי כדי שתמשיכו בנסיעה וגם לשמור על הסביבה. הסיבה לכך שלקוחות רבים מעדיפים לרכוש מצבר משומש הוא בגלל שמבצעים חידוש למצבר ועושים שימוש חוזר באותם הרכיבים. שימוש במצבר משומש יכול לשמור על הסביבה ומאפשר ללקוחות רבים שמעדיפים לעשות שימוש בחומרים ממוחזרים לקבל את הפתרון הטוב ביותר.

מצברים בזול

מצברים מפירוק

במידה ואתם רוצים לרכוש מצבר יד שניה האפשרות הטובה ביותר היא לרכוש מצברים מפירוק. היתרון של מצברים מפירוק הוא שאתם יכולים לקבל מצבר שהוא כמעט חדש במחיר של מצבר יד שניה.  מצברים מפירוק מגיעים בעיקר מרכבים שעברו תאונה. במקרה של תאונה לרכב יש מקרים בהם המצבר לא נפגע ולכן אפשרות לעשות בו שימוש חוזר.

חברתנו מספקות מגוון שירות של מצברים בזול לפי ערים:

  • מצברים בזול בפתח תקווה
  • מצברים בזול בראשון לציון
  • מצברים בזול ברמת גן

 

מצברים בזול - קבלו ייעוץ של חשמלאי רכב \ מתקין מוסמך

במידה ואתם רוצים לבדוק מה סוג המצבר המתאים לרכב שלכם אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי של חשמלאי רכב מוסמך. חשוב מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי שמבין ב סוגי מצברים לרכב בשביל לקנות את המצבר שמתאים לרכב שלכם כדי למנוע תקלה ברכב.

 

חשוב מאוד לוודא שאת ההתקנה של המצבר מבצע רק חשמלאי רכב מוסמך. הסיבה לכך היא שיש בעלי מקצוע שיכולים להתקין לכם את המצבר בצורה לא תקינה ולגרום לנזק למערכת החשמל של הרכב. תבקשו מבעל המקצוע תעודה כדי לוודא שהוא חשמלאי מוסמך ויידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

 

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

עוד מאמרים

דילוג לתוכן