מצברים ברמת גן

מחפשים מצבר לרכב  \ למשאית \ קלנועית או לאופנוע שלכם ברמת גן? רוצים הגעה מהירה עד שעה ומחיר משתלם? אי סטופ מצברים זה הפתרון המושלם עבורכם! התחייבות למחיר הזול ביותר עם המצברים האיכותיים ביותר. לא מצאנו בעיה של מצבר ברכב? לא מחייבים!

מצברים לרכב ברמת גן

אם נתקעתם באמצע הדרך או שהרכב שלכם לא מניע אתם צריכים לבדוק האם מדובר על תקלה במצבר. בעיר רמת גן קיימים מגוון גדול של חנויות מצברים וחשמלאי רכב שיכולים לבצע החלפת מצבר לרכב ברמת גן ויתקנו את הרכב שלכם בקלות.

 

מצבר לרכב מספק את המתח הדרוש כדי להניע את הרכב והוא אחד הרכיבים החשובים ביותר. אם אתם לא בטוחים שמדובר על תקלה במצבר אפשר למצוא חשמלאי רכב ולהסביר לו על התקלה. כאשר המצבר ישן לרוב מומלץ להחליף אותו גם אם הרכב מניע כדי למנוע תקלות.

 

מצברים למשאית ברמת גן

כאשר מדובר במצברים למשאית, לרכבים מסחריים או לאוטובוסים, לרוב תצטרכו להרכיב שני מצברים של 12 וולט. במידה ורק מצבר אחד התקלקל, עליכם להחליף את השניים כדי לא ליצור נזק במשאית שלכם.

 

במידה ותזמינו את השירות מצברים למשאיות מאיתנו, נגיע עד אליכם בכל שעה שתבקשו ונספק לכם החלפת מצברים עם המצברים האיכותיים ביותר – מצברי בוש הגרמניים ומצברי שנפ. שירות של מצברים עד הבית ברמת גן  כולל גם את החלפת המצבר וגם את עלות המצבר.  

מצברים לקלנועית ברמת גן

קלנועית זהו כלי רכב קטן עד שני נוסעים, המשמש את הנוסע לניידות בסביבה הקרובה שלו ולנסיעות קטנות בעיר. הקלנועית עוזרת לאנשים בעלי מוגבלות להתנייד ממקום למקום. כאשר המצבר בקלנועית שלכם התקלקל, נוכל להגיע עד אליכם ולבצע את ההחלפה על ידי מתקין מוסמך שיספק לכם את המצבר רק לאחר בדיקה טעינה. 

 

במידה ובאמת הוא מצא בעיה הוא יחליף את המצבר ותקבלו בסוף ההתקנה תעודת אחריות מקורית מהיצרן.

כמה עולה מצבר ברמת גן?

המחיר של מצבר איכותי לרכב מתחיל במחיר של 450 ש"ח כולל התקנה והרכבת המצבר. חשוב לבדוק עם בעל המקצוע שמבצע את ההתקנה של המצבר שמדובר על מצבר חדש ולא על מצבר יד שניה. הסיבה לכך שהמחיר של המצבר יכול להיות זול משמעותית אם מדובר על מצבר יד שניה.

 

חשוב לבדוק לפני שמצבעים החלפת מצבר לרכב, שבעל המקצוע שמבצע את ההתקנה הוא חשמלאי מוסמך או אדם שעבר הסמכה להתקין לכם את המצבר. הסיבה לכך שמערכת החשמל של הרכב יכולה להיות מורכבת וקיימות מגוון סיבות שיגרמו לרכב לא להניע. לפעמים מדובר על תקלה חשמלית פשוטה ובמקרים מסוימים צריך להחליף את המצבר. אם אתם גרים ברמת גן תוכלו לבצע החלפת מצבר לרכב ברמת גן תוך מספר דקות ולבחור מבין מגוון גדול של מוסכים בעיר.

מצבר עד הבית ברמת גן מזמינים ממקצוענים!

 

שירות של מצבר עד הבית ברמת גן הוא פתרון טוב שיכול לחסוך לכם זמן יקר. במידה ולא תרצו להזמין גרר ולקחת את הרכב למוסך אתם יכולים לקבל שירות של מצבר עד הבית ברמת גן. השירות כולל איש מקצוע שיכול להגיע אליכם תוך מספר דקות עם מצבר חדש ולבצע את ההתקנה בקלות. לרוב השירות של מצבר עד הבית ברמת גן הוא כולל את עלות המצבר ומאפשר לכם לקבל שירות מהיר של החלפת המצבר.

 

צרו איתנו קשר כבר עכשיו כדי לבדוק את המחירים של מצבר עד הבית ברמת גן ולקבל את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיגיעו כדי להחליף את המצבר לרכב.

מצבר עד הבית ברמת גן

רוצים לקנות מצבר ברמת גן במחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן