מצברים ברמת השרון

מחפשים מצבר לרכב , קלנועית או מצבר למשאית ברמת השרון? זקוקים להגעה מהירה עד 60 דקות? אתם במקום הנכון! אי סטופ מצברים מספקת שירות עד בית הלקוח עם המחירים המשתלמים ביותר ועל ידי צוות מקצועי ומיומן. לא מצאנו בעיה במצבר? לא נחליף לכם!

מצברים לרכב ברמת השרון

במידה ואתם מחפשים מצבר חדש ברמת השרון, עליכם לבצע מספר בדיקות לפני שתרכשו מצבר לרכב או למשאית שלכם. אם הרכב שלכם לא מניע אחרי שאתם מכבים את המנוע, חשוב לבדוק האם מדובר על תקלה במצבר של הרכב.

 

במידה וגילתם שהמצבר הוא ישן יחסית או עובד בצורה לא תקינה חשוב מאוד לבצע החלפה מיידית של המצבר כדי למנוע נזק למערכת החשמל של הרכב. במידה ואתם רוצים תקועים עם הרכב ברמת השרון אתם יכולים לקבל שירות של החלפת מצבר לרכב ברמת השרון ולקבל שירות של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

איזה מצבר לרכב מומלץ לקנות?

הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם מבצעים החלפת מצבר לרכב ברמת השרון הוא מה בדיוק העלות של השירות. חשוב מאוד לקבל את המידע כבר בשיחת הטלפון הראשונה כדי להיות בטוחים שבעל המקצוע מגיע אליכם אתם יודעים בדיוק מה המחיר. חשוב לוודא שהמצבר הוא של חברה מוכרת כמו שנפ או בוש. בנוסף, אם קיימת לכם טכנולוגיה מסויימת ברכב כמו " start stop " שמכבה את הרכב בעת הגעה לפקק ורמזור או בכל עצירה, יש להרכיב מצבר סטארט סטופ שמיועד לרכב זה. 

מצברים יד שנייה ומצברים מפירוק

לקוחות רוצים לבצע חיסכון במחיר של החלפת מצבר לרכב ולכן בודקים על האפשרות שלך מצבר יד שניה.  רק במידה ואתם רוצים למכור את הרכב שלכם או שהוא ישן מאד אנו ממליצים לכם לבצע החלפת מצבר יד שנייה או מפירוק. בכללי, לא מומלץ לעבוד על מצברים יד שניה כי במקרה ואתם תקבלו מצבר ישן אתם תצטרכו תוך מספר חודשים להחליף אותו. מצבר יד שנייה יעלה לכם רק 150 ₪ ואם לא נמצא בעיה של מצבר לא נחייב ולא נחליף לכם את המצבר.

כמה עולה מצבר ברמת השרון?

אם אתם רוצים לקבל את המחיר הטוב ביותר של החלפת מצבר לרכב ברמת השרון אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המחירים הטובים ביותר. העלות של מצבר לרכב מתחילה בסכום של 400 ש"ח ויכולה להיות יקרה יותר במידה ותרצו לקבל מצבר איכותי יותר. במקרה של מצברי שנפ אתם יכולים לקבל את המצברים הטובים ביותר בלי לשלם הרבה עבור המצבר.

חנות מצברים ברמת השרון - קונים רק אצל מומחים!

אם אתם רוצים לבצע החלפה בעצמכם של המצבר לרכב אתם יכולים למצוא חנות מצברים ברמת השרון המספקות מגוון גדול של מצברים. חשוב לוודא לפני שאתם מבצעים את ההתקנה האם החנות מספקת את המצבר המתאים לרכב שלכם ומה בדיוק המחירים. תוכלו ליצור איתנו קשר בשביל לקבל את המידע על חנות מצברים ברמת השרון ולבדוק מה בדיוק המחירים השונים. בנוסף חשוב מאוד לבדוק האם החנות מספקת גם את ההתקנה של המצבר באותו מחיר או יש עלות נוספת עבור ההתקנה של המצבר.

מצבר שנפ רמת השרון במבצעים מיוחדים רק ב- 499 ש"ח!

מצברים ברמת השרון

רוצים לקנות מצבר ברמת השרון במחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן