מצברים ברעננה

זקוקים להחלפת מצבר ברעננה? רוצים הגעה מהירה של עד שעה ומחיר מצבר משתלם וזול? אתם ללא ספק במקום הנכון! אי סטופ מצברים תספק לכם את המצברים האיכותיים ביותר עם אחריות יצרן מלאה! לא בעיה של מצבר? לא מחייבים אתכם!

החלפת מצבר עד הבית ברעננה

במידה והרכב שלכם לא מניע אחרי שכיבתם אותו יכול להיות שמדובר על מצבר לא תקין. במקרים מסוימים שקיימת תקלה במצבר של הרכב הוא יכול לגרום לנזק למערכת החשמל של הרכב ולכן צריך להחליף אותו בהקדם.

 

מתי כדאי להחליף את המצבר של הרכב? לרוב כאשר מדובר על מצבר בשימוש של מעל 24 חודשים כדאי להחליף את המצבר. גם במקרה והמצבר עדיין לא עושה בעיות והרכב מניע בקלות עדיין כדי להימנע מתקלה בהמשך חשוב להחליף את המצבר.

מצברי שנפ רעננה - התקנה ללא עלות

מצברי שנפ נחשבים למצברים איכותיים עם אורך חיים ארוך לשלוש שנים לפחות. המחיר של מצבר שנפ כולל הגעה והתקנה בבית הלקוח ברעננה יעלה לכם רק 499 ש"ח. אם לא מצאנו בעיה לא נחליף ולא נחייב על שירות. אם אתם רוצים למצוא בעלי מקצוע שמבצעים החלפת מצבר לרכב ברעננה אפשר ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל ייעוץ על החלפת מצבר. במידה ואתם רוצים תוכלו להבין מה העלויות השונות של המצברים ולבצע בדיקה על המחירים השונים. בנוסף תקבלו את המידע על סוגי המצברים השונים ותבינו איך להתאים את המצבר לרכב שלכם. 

גם במקרה של התקנה של המצבר תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי וברוב המקרים כאשר תרכשו מצבר תוכלו גם לקבל התקנה ללא עלות.

מצברים למשאית ברעננה

מצברים למשאית דורשים הרכבה של שני מצברים לרוב, במידה ורק אחד מהם מתקלקל יש להחליף את השניים כדי לא ליצור בעיה במשאית. אתם רוצים למצוא חנויות מצברים ברעננה, חשוב לבדוק מה בדיוק החנות מציעה והאם המחיר של המצבר כולל גם את ההתקנה. במקרים מסוימים חנויות מצברים לא מספקות את כל סוגי המצברים ולכן אם יש לכם רכב פרטי חשוב לבדוק עוד לפני שאתם מגיעים האם יש בחנות את המצבר המתאים. בנוסף תוכלו כבר בשיחת הטלפון הראשונה לקבל את המידע על המצבר ולהבין עוד על המחירים השונים של המצברים לרכב. 

מצבר עד הבית ברעננה מזמינים ממקצוענים!

לקוחות רבים מעדיפים לקבל שירות של מצבר עד הבית ברעננה. היתרון של השירות הוא שאתם יכולים לחסוך זמן יקר על נסיעה למוסך. בעל מקצוע יגיע אליכם כדי לבדוק את התקלה ובמידה ומדובר על תקלה במצבר של הרכב הוא יבצע את ההתקנה של המצבר תוך מספר דקות. צרו איתנו קשר כעבר כעשיו וקבלו את כל המידע החשוב על החלפת מצבר.

מצברי שנפ רעננה

רוצים לקנות מצבר ברעננה במחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן