החלפת מצבר לאופל

מחפשים מצבר לאופל אסטרה , אופל קורסה או בכלל מצבר לאופל אדם ? זקוקים לשירות במחיר זול ומשתלם? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת החלפת מצבר לרכב עד הבית עם משלוח והתקנה בחינם! אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

איזה מצבר מתאים לאופל ?

הינה חברה לייצור רכבים מגרמניה שהגיעה לישראל משנת 1950. קבוצת לובינסקי, הינה היבואנית של רכבי אופל ומייבאת גם את רכבי פיג'ו ורכבי סיטרואן. אופל הינו רכב מוכר בכבישי ישראל עם הדגמים המוצלחים ביניהם: אופל אדם, קורסה, אסטרה, אינסיגניה, קרוסלנד ואופל מוקה. 

 

חשוב לציין, ברוב דגמי אופל ישנה מערכת סטארט סטופ שמבצעת כיבוי בעת עצירה של הרכב. לרכבים אלו יש להרכיב מצבר שמותאם למערכת שמורכבת לכם, אשר יגיעו בשני סוגים: מצבר סטארט סטופ efb או מצבר סטארט סטופ agm. בכל רכב יש סוג אחר של מצבר start stop שעליכם להרכיב ועליכם לבדוק בספר הרכב מה המצבר שעליכם להרכיב.

כמה עולה מצבר לאופל ?

לכל רכב ורכב יש את זרם ההתנעה, קיבול אמפר והכוח שהוא דורש, לדוגמא, כאשר נצטרך להחליף את המצבר עבור אופל אינסיגניה נזדקק להרכבה של מצבר גדול שמותאם לרכב מנהלים ולעומת זאת, כאשר נרכיב מצבר באופל קורסה נצטרך להרכיב מצבר שמותאם לדגמים קטנים ולרכבים סופר מיני. יתרה מזאת, כאשר נרכיב מצבר לאופל זאפירה נזדקק למצבר שמותאם למיניוואן ולא לרכב רגיל. באופן כללי, מצברים שמתאימים לרכב מסוג אופל הינם מצברים בטווח קיבול של 60 אמפר – 75 אמפר.

מצברים לאופל קונים רק אצל אי סטופ מצברים

כולנו יודעים כמה מייגע זה לבזבז זמן ולפעמים גם יום שלם, בהמתנה במוסך או לשירותי גרירה. השירות שלנו ימנע מכם סיטואציות כאלו ויעניק לכם חסכון משמעותי בזמן שתחכו ובמחיר שתשלמו עבור המצבר. כל המצברים אותם אנו מספקים מותאמים לפי סוג הרכב שלכם והמנוע אשר מורכב בו. כמו כן, גם לשנת ייצור של הרכב יש השפעה על סוג המצבר שתצטרכו להרכיב. המצברים שלנו הם מבית שנפ ומבית בוש ומגיעים עם אחריות יצרן מלאה עד 24 חודשים.

שירות עד בית הלקוח ללא עלות

הגעה מהירה עד 50 דקות

אחריות מלאה עד 24 חודשים

לאיזה דגם אופל אתם מחפשים מצבר ?

מצבר לאופל מוקה

רוצים לקנות מצבר לרכב אופל מחיר משתלם עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן