החלפת מצבר לאיסוזו

מחפשים מצבר למשאית איסוזו או מצבר לאיסוזו פרטית? זקוקים לשירות החלפת מצברים שיהיה מהיר ובמחיר המשתלם ביותר עד בית הלקוח? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת התאמת מצבר לכל סוגי הרכבים והמשאיות, 

עד בית הלקוח ללא עלות התקנה ושירות. אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

מצברים לאיסוזו עד בית הלקוח

מצבר לרכב, הינו אחד מהחלפים הנפוצים. הבעיה היא שהוא לא נשאר לנצח, במיוחד אם לא שומרים על תחזוקה נכונה. לפעמים אנו שוכחים לכבות את האור ברכב ואז בבוקר הרכב פשוט לא יניע.כאשר מחליפים מצבר, יש לשים לב שהוא מתאים לסוג הרכב שברשותכם. אם אתם מחזיקים ברכב מסוג איסוזו, רכשו מצבר לאיסוזו. יש לשים לב גם לדגם של איסוזו, היות וקיימים דגמים שוהים לרכבים מסוג זה. למשל , אם מדובר על איסוזו דימקס, יש להזמין מצבר לאיסוזו דימקס אשר יתאים לרכב.

מצברים לרכבי איסוזו דיזל

לחברת איסוזו, קיימים גם דגמי דיזל ולכן, כאשר הגיע הזמן להחליף מצבר, יש לבקש מהחשמלאי שיחליף לכם מצבר לאיסוזו טרופר דיזל. לרוב חשמלאי רכב, או במוסך לרכבי איסוזו, ישנו חשמלאי רכב, אשר יוחל להחליף לכם מצבר חדש כמו למשל החלפת מצבר לרכב איסוזו דימקס.כשאר אתם רואים כי קיימת בעיית התנעה ברכב ורק באמצעות נהג אחר שיניע לכם את הרכב באמצעות כבלים אתם יכולים להתניע את הרכב, סימן שזה הזמן להתקין מצבר לאיסוזו טרופר בנזין במידה ואתם מחזיקים ברכב זה.

מצבר למשאית איסוזו - קיים הבדל ממצבר לאיסוזו רגיל?

קיים הבדל במצברי איסוזו לרכב פרטי לבין משאית איסוזו, כי מצבר למשאית איסוזו, הוא גדול בהרבה מזה של רכב פרטי. גם בתחום המשאיות, ישנם דגמים שונים ויש להתאים את המצבר לגודלה של המשאית למשל העלות של מצבר למשאית יהיה גבוה יותר מזה של החלפת מצבר לאיסוזו רודיאו. שימו לב, היכן אתם רוכשים את המצבר לרכב האיסוזו שלכם,  למשל יש לקבל אחריות על המצב ולברר מי היצרנית של המצבר. יש לציין, כי קיימים מצברים לרכב באיכות טובה יותר ובאיכות פחות טובה.

מצבר לאיסוזו סומו מחיר משתלם!

אם יש לכם רכב מסוג איסוזו סומו, בקשו לדעת איזה סוג מצבר לאיסוזו סומו, יש לרכוש. בדרך כלל, מצבר לרכב, יכול להחזיק מעמד עד שלוש שנים ויש כאלה שכבר מראים סימני עייפות לפני תום שלוש השנים ולכן יש תמיד לשים לב לתאריך התפוגה של המצבר. מומלץ כי את המצבר לרכב האיסוזו שברשותכם, יחליף חשמלאי רכב מוסמך, כך שלא תבצעו טעות שיכולה לגרום נזק הן למצבר החדש והן לחלקים השונים ברכב.

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

רוצים לקנות מצבר לאיסוזו מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן