מצבר לאלפא רומיאו

מחפשים מצבר לאלפא רומיאו במחיר משתלם? זקוקים לשירות החלפת מצברים שיהיה מהיר ויגיע עד אליכם? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת התאמת מצבר לכל סוג רכב, עד בית הלקוח ללא עלות התקנה ושירות. אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

החלפת מצבר לאלפא רומיאו - כמה זה עולה?

אלפא רומיאו, הינה יצרנית הרכב מהמפורסמות בעולם. נהגים ישראלים, במיוחד הצעירים שבהם אוהבים לנהוג ברכב זה. למרות שהרכב הוא בעל ביצועים מרשימים, אחד החלפים שיש להחליף בכל שנתיים וחצי עד שלוש שנים הוא מצבר לאלפא רומיאו. כנראה שאתם קוראים שורות אלה, המצבר שלכם עושה בעיות לבצע התאמת מצבר לרכב. המצבר למעשה, מספק את האנרגיה החשמלית לרכב, כאשר מערכות אלה, כוללות שרשרת התנעה, מערכת רדיו או מולטימדיה, האורות ברכב וכמובן הדבר הכי חשוב מערכת ההצתה.

 

מצבר לאלפא רומיאו אצלנו תמצאו במבצע מיוחד – רק ב- 499 ש"ח כולל שירות, התקנה והרכבה בבית הלקוח. בנוסף, אנו מספקים גם שירות עבור מצבר לאלפא רומיאו ג'ולייטה וכל סוגי הדגמים של החברה. מצברים בקיבולת של 62-72 אמפר יתאימו לרכבי אלפא רומיאו, בהתאם לחברת המצברים ממנה תרכשו.

קחו בחשבון את התקציב שלכם ברכישת מצבר לרכב

יש לקחת בחשבון את התקציב שלכם ברכישה של מצבר לרכב שלכם. השאלה הראשונה שעליכם לשאול את עצמכם היא :"איזה מצבר מתאים לרכב שלי". כאשר אתם מתקשרים לחשמלאי רכב, על מנת שיחלץ אתכם כי נתקעתם עם הרכב, השאלה הראשונה של חשמלאי הרכב תהיה:"איזה סוג רכב יש לכם?"  השאלה הזאת היא על מנת להתאים לכם את המצבר הנכון. למשל  יש למצוא מצבר לרכב יונדאי 10i במידה וזה סוג הרכב שלכם. על החשמלאי לדעת, לפי יחידות האמפר, לגבי התאמת המצבר לסוג הספציפי של הרכב שלכם.

מדוע התאמת מצבר לרכב באופן מדויק היא כה חשובה?

התאמת מצבר לרכב היא פעולה מכרעת, היות ואם המצבר יהיה חלש מדי, הוא לא יספק את הכוח הנחוץ למערכת החשמל. דבר זה, יכול לגרום למצב שיהיה חוסר עומס במערכות. גם מצבר שהוא בעל כוח חזק מדי לרכב שלכם, יכול לגרום התחממות ולעוד תקלות. גם גודלו של המצבר לרכב הוא בעל חשיבות. מצבר שיהיה גדול מדי, לא יוכל להתקבע ברכב. יש להשקיע לא רק במצבר שיתאים לסוג הרכב שלכם, כי אם במצבר איכותי, היות ולא הייתם מעוניינים להיתקע בכל פעם, כאשר המצבר שרכשתם הוא לא מאיכות טובה או מיצרן מוכר.

מצבר לאלפא רומיאו קונים אצל אי סטופ מצברים!

אם אתם בעלי רכב אלפא רומיאו, המצברים לרכב שעליכם להרכיב צריכים לשבת מבחינת הגודל והמבנה בצורה מדויקת. בנוסף, אין לקנות מצברים שלא מוכרים או מהאיכותיים ביותר בכדי להבטיח שהאלפא רומיאו שלכם תמשיך לתת ביצועים נהדרים ותקבל את הזרם לפי ובהתאם לדרישות המחמירות של יצרנית אלפא רומיאו הידועה בעולם כולו. מומלץ להתייעץ במוסך המורשה אשר בו אתם שולחים את הרכב לטיפול התקופתי ולתיקונים השונים או לצלצל אלינו ולקבל את כל המידע שצריך ואת המחיר הזול ביותר עבור מצבר לאלפא שלכם!

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים
מצבר לאלפא רומיאו

רוצים לקנות מצבר לאלפא רומיאו מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן