החלפת מצבר לדאצ'יה DACIA

מחפשים מצבר לדאצ'יה לוגי או מצבר דאצ'יה דאסטר ? זקוקים לשירות במחיר זול ומשתלם? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת החלפת מצבר לרכב עד הבית ללא עלות התקנה והגעה! אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

איזה מצבר מתאים לדאצ'יה ?

דאצ'יה הינה יצרנית רכב שנוסדה ביפן וכיום שייכת לרנו. בישראל לא זכתה בשנים הראשונות שלה להצלחה גדולה ורק בשנת 2015 תחת שיווק מסיבי, המותג הושק מחדש תחת שמו המקורי דאצ'יה והנהגים הישראלים התחילו לגלות בו יותר עניין מבעבר. 
 
כאשר המצבר מתקלקל בדאצ'יה שלכם, אל תהססו וחייגו אלינו בכדי לקבל את המחיר המשתלם ביותר והשירות המהיר ביותר, נגיע עד 60 דקות לכל מקום שתרצו ונבצע את החלפת המצבר תוך דקות ספורות.אנו מספקים שירות עבור כל רכבי דאצ'יה, כגון:  דאצ'יה סנדרו, דאצ'יה דאסטר, דאצ'יה דוקר, דאציה לודג'י, דאציה לוגאן MCV ועוד.

מצבר דאצ'יה דאסטר מחיר והתאמה לרכב

דאצ'יה דאסטר הינו רכב שטח בינוני עם יתרונות בולטים במחיר הזול שתשלמו עבורו, נוחות וחסכוני. כאשר התקלקל לכם המצבר בדאסטר, עליכם להרכיב מצבר בקיבול של 50 אמפר או 55 אמפר. מחיר מצבר לדאצ'יה דאסטר הוא 499 ש"ח כולל שירות והתקנה בבית הלקוח ובמידה ותזמינו אותנו נבצע בדיקת תקינות וטעינה למצבר הישן לפני כל החלפה. 

מצבר דאצ'יה לודג'י מחיר והתאמה לרכב

דאצ'יה לודג'י הינו רכב מיניוואן קומפקטי המיועד ל- 5 מבוגרים ו- 2 ילדים במחיר זול ונמוך ביחס למיניוואנים אחרים ומנוע חסכוני. המיניוואן הרומני מוצע בארץ עם שני מנועים (טורבו בנזין או טורבו דיזל) אך בשניהם מגיע עם תיבה ידנית בלבד. כאשר התקלקל לכם המצבר לדאצ'יה לוג'י עליכם להרכיב מצבר בקיבול של 50 אמפר, 52 אמפר או 55 אמפר. מחיר מצבר שנפ לדאצ'יה במבצע של אי סטופ מצברים שדואגת לכם למחיר זול והוגן, רק ב- 499 ש"ח כולל שירות והתקנה. 

מצברים לדאצ'יה קונים במבצע של אי סטופ מצברים

בכדי לרכוש מצבר מתאים ואיכותי לדאצ'יה, נדרש לתת חשיבות רבה בבחירת מותג המצברים ובהתאמת המצבר לסוג הרכב, השנתון ואל המפרט הטכני של דגם הרכב שלכם. כאשר בוחרים בחברת מצברים שנפ או חברת בוש, עושים בחירה נכונה לאורך שנים כיוון שמדובר במותגי מצברים איכותיים שידועים עם תוחלת חיים ארוכה למצברים.

אצלנו תמצאו מצברים במבצע מיוחד לדאצ'יה רק ב- 499 ש"ח כולל השירות והתקנת המצבר בבית הלקוח. חייגו עכשיו והזמינו את השירות המהיר שלנו!

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים
מצבר דאצ'יה דאסטר

רוצים לקנות מצבר לרכב דאצ'יה מחיר משתלם עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן