החלפת מצבר להונדה

מחפשים מצבר להונדה סיוויק , ג'אז או בכלל מצבר להונדה אקורד ? זקוקים לשירות במחיר זול ומשתלם? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת החלפת מצבר לרכבי הונדה עד הבית עם משלוח והתקנה בחינם! אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

הונדה ישראל - חווית נסיעה אחרת

הונדה הינה יצרנית רכב ואופנועים יפנית הגדולה בעולם. לחברה מכוניות קטנות וסופר מיני ועד משפחתיות גדולות ומרווחות. היבואן של הונדה בישראל הינו מאיר חברה למכוניות אשר מייבאת גם את רכבי וולוו. באי סטופ מצברים תמצאו מגוון ענק של מצברים עבור הונדה ג'אז, הונדה CR-Z , הונדה CR-V , הונדה HR-Z , הונדה סיוויק ועוד.

כל המצברים מגיעים עם אחריות יצרן מלאה ל- 12 חודשים, 18 חודשים, 20 חודשים או 24 חודשים. את האחריות ניתן לממש בכל סניף בארץ כך שלא משנה היכן נתקעתם, תוכלו להיות רגועים. המצברים שלנו הם מבית מצברי שנפ ומצברי בוש האיכותיים שמחזיקים בממוצע כ- שלוש עד ארבע שנים בישראל. 

איזה מצבר מתאים להונדה ?

לכל רכב יש את זרם ההתנעה והכוח שהוא דורש, לדוגמא, כאשר נרכיב מצבר להונדה ג'אז נתאים את המצבר עם הכוח הקטן ובמקרה הזה יתאים מצבר 40 אמפר ולעומת זאת מצבר עבור הונדה סיוויק יהיה כבר בקיבול של 55 אמפר כיוון שהוא ידרוש מצבר עם כוח חזק יותר וזרם התנעה גבוה יותר. באופן כללי מצברים להונדה הינם מצברים בטווח של 40 אמפר – 60 אמפר. 

מצבר להונדה מחיר מבצע באי סטופ מצברים

כולנו יודעים כמה מייגע זה לחכות במוסך ולבזבז יום שלם או להמתין לשירותי גרירה ודרך שיחלצו אותנו ובידיוק בשביל סיטואציות מייגעות החלטנו להקים את השירות המהיר שלנו – החלפת מצבר עד הבית שיספק לכם חסכון משמעותי במחיר שתשלמו עבור המצבר ובזמן שתחכו. 

 

אנו נספק את כל המצברים שלנו עד שעה על ידי מתקינים מוסמכים שמבצעים בדיקה למצבר לפני שמבצעים כל החלפה, במידה ולא מצאנו בעיה לא נחייב וגם לא נחליף. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו עכשיו ולקבל ייעוץ לכל שאלה שיש לכם ולבצע הזמנה מהירה ואיכותית. 

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם הונדה יש ברשותך?

מצבר להונדה סיוויק

רוצים לקנות מצבר לרכב הונדה מחיר משתלם עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן