החלפת מצבר למאזדה

מחפשים מצבר למאזדה 3 או בכלל מצבר למאזדה 2? זקוקים להחלפת מצבר מהירה עד הבית ללא עלות שירות והתקנה? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת שירות עד בית הלקוח עד 50 דקות הגעה עם המצברים האמינים ביותר – עם אחריות יצרן מלאה!

החלפת מצבר למאזדה [ MAZDA ]

חברת מאזדה מוטור קורפוריישן הינה חברה יפנית ליצור כלי תחבורה. דגמי מאזדה יובואו לישראל החל משנת 1992. כאשר אתם מחפשים מצבר למאזדה, אנו נספק לכם את כל המצברים המותאמים באיכות הטובה ביותר, של החברות המוצלחות ביותר בישראל – מצברי שנפ ומצברי בוש שמחזיקים לאורך זמן ומספקים ביצועים נהדרים. מצבר שנפ מגיעים עם אחריות לשנה עד 20 חודשים ומצברי בוש מגיעים עם אחריות לשנתיים.

איזה מצבר מתאים למאזדה?

מאזדה 2 – דגם סופר מיני של החברה, לרכב זה יש להרכיב מצבר בקיבולת של 60 אמפר. השנים הנפוצות לדגמי המאזדה בישראל: 2008, 2010, 2012, 2013 ו- 2016.

מאזדה 3 – דגם משפחתי  שהוצג לראשונה בשנת 2003 עם מנוע בנזין ודיזל. מהרכבים היותר מוכרים בכבישי ישראל, לרכב זה יש להרכיב מצבר 60 אמפר.

מאזדה 6 – דגם מנהלים, עבר שלוש מתיחות פנים ומוצע בגרסת סדאן וסטיישן. לרכב זה יש להרכיב מצבר 65 אמפר.

מאזדה CX5 – רכב פנאי קטן, הוצג לראשונה בשנת 2011 בגרסה של הדור הראשון, לרכב זה יש להרכיב מצבר בקיבולת של 60 אמפר שמותאם לרכבי סטארט סטופ.

מצבר למאזדה במבצע עד הבית

אצלנו תוכלו למצוא את המצברים במחירי מבצע, לרבות רכבי מאזדה – המצברים במחירים המשתלמים ביותר. אצלנו תמצאו אותו רק ב- 499 ש"ח כולל שירות והתקנת המצבר בבית הלקוח. אנו נספק לכם את המצבר החדש לאחר שהותאם לרכב ולדגם שלו, עם אחריות יצרן מלאה, כאשר ההתקנה נעשית במקום ואתם גם מקבלים תעודת אחריות בסוף ההתקנה. לא מצאנו בעיה במצבר? אנחנו לא נחליף לכם אותו וגם לא נחייב. 

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם מאזדה יש ברשותך?

רוצים לקנות מצבר לרכב דייהטסו מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן