החלפת מצבר לניסאן

מחפשים מצבר לניסאן אקס טרייל או בכלל מצבר לניסאן מיקרה? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת התאמת מצבר לרכב עד בית הלקוח במחיר המשתלם ביותר – בהתחייבות! ללא עלות התקנה ושירות, אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

החלפת מצבר לרכב ניסאן [ Nissan ]

ניסאן הינה חברת רכבים יפנית לייצור כלי תחבורה שמוכרת גם כיצרנית מנועים שנחשבים איכותיים והופיעו ברשימת המנועים הטובים ביותר. בנוסף, ניסאן מייצרת קו רחב של מכוניות נוסעים ומשאיות. רכבי ניסאן נחשבים מאד פופולריים בכבישי ישראל וכאשר המצבר שבק חיים יש לבצע התאמה נכונה לרכב ולא להסתכן ולנסות לחסוך, כיוון שיכול להיגרם נזק לרכב שלכם וחשוב לעשות התאמת מצבר נכונה. 

 

במידה והמצבר באמת מת ואתם זקוקים למצברים לרכב ניסאן אצלנו תמצאו את כל סוגי הדגמים במבצע מכל סוגי הדגמים ובמחירים המשתלמים ביותר של אי סטופ מצברים מחכים לכם עם הגעה מהירה עד בית הלקוח, שירות איכותי ומצברים האיכותיים ביותר- מצבר שנפ ומצבר בוש עם אחריות עד 24 חודשים. בכדי לדעת הכי טוב איזה מצבר מותאם לרכב שלכם, תוכלו לפתוח את ספר הרכב ולבדוק מה ההוראות שמומלץ על פי היצרן.

איזה מצבר מתאים לרכב ניסאן ?

ניסאן מיקרה – רכב מיני שנחשב מרווח בתא נוסעים שהוצג בדור החדש בשנת 2016. לרכב זה יש להרכיב מצבר 50 אמפר.

ניסאן אקס טרייל – רכב פנאי/שטח בינוני עם אבזור בטיחות עדכני ובעל 7 מקומות. ידוע כרכב עם ביצועים מצויינים ויכולת מנוע טובה וצריכת דלק חסכנית. לרכב זה יש להרכיב מצבר 80 אמפר סטארט סטופ או מצבר 72 אמפר.

ניסאן קשקאי – רכב בקטגוריה פנאי/שטח בינוני שנחשב איכותי עם מערכת הנעה מתקדמת והופעה מדהימה, נחשב לפופולרי בכבישי ישראל. לרכב זה יש להרכיב מצבר בקיבולת של 60 אמפר או 62 אמפר.

ניסאן ג'וק – מיני ג'יפ מבית ניסאן, ברכב זה לא מותקנת טכנולוגית הסטארט סטופ אך מומלץ להרכיב מצבר 60 אמפר סטארט סטופ במידה וזה המצבר המקורי של הרכב ובמידה ולא, הרכיבו מצבר 62 אמפר. 

מצבר לניסאן במבצע עד הבית

המצברים אצלנו יגיעו במחיר המשתלם ביותר עם האיכות הטובה ביותר, רק ב- 499 ש"ח כולל שירות והתקנת המצבר בבית הלקוח. אנו נספק לכם את המצבר החדש לאחר שהותאם לרכב ולדגם שלו, עם אחריות יצרן מלאה, כאשר ההתקנה נעשית במקום ואתם גם מקבלים תעודת אחריות בסוף ההתקנה. לא מצאנו בעיה במצבר? אנחנו לא נחליף לכם אותו וגם לא נחייב. למידע נוסף וייעוץ אתם מוזמנים לצלצל אלינו ונעזור לכם לבחור את המצבר המתאים ביותר!

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם ניסאן יש ברשותך?

רוצים לקנות מצבר לרכב ניסאן מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן