החלפת מצבר לסיאט

מחפשים מצבר לסיאט איביזה או מצבר לסיאט לאון במחיר זול ומשתלם? זקוקים לשירות החלפת מצבר, מהיר על ידי צוות מקצועי? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת מצבר לרכב עד הבית, בשירות ללא עלות התקנה ושירות! אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

חברת סיאט - איכות ורמה גבוהה במיוחד

סיאט חברה לייצור רכבים הפועלת בתחום הרכב עם דגמים מובילים, ביניהם: סיאט איביזה, סיאט לאון ודגמים נוספים. בנוסף, החברה מתמחה ומייצרת דגמים של רכבי ספורט במותג cupra. כאשר המצבר שובק חיים והרכב לא מניע, אנו מציעים לכם לא להתפשר ולהזמין את השירות המהיר שלנו – מצבר עד הבית שיספק לכם את הנוחות המקסימלית ומחיר משתלם.

איזה מצבר מתאים לסיאט ?

מצבר לסיאט איביזה – רכב בקטגוריה סופר מיני שמומלץ לאנשים שאוהבים עיצוב ספורטיבי ומראה עכשווי. בנוסף, איביזה של סיאט ידועות כמספקות ביצועים גבוהים ובעלות מערכות מתקדמות. כאשר המצבר התקלקל לכם באיביזה, עליכם להרכיב מצבר בקיבולת של 50 אמפר, 55 אמפר או 60 אמפר. 

 

מצבר לסיאט לאון – רכב משפחתי האצ'בק עם יתרונות רבים, ביניהם: ביצועים ברמה גבוהה, צריכה נמוכה של דלק, מרחב גדול ובשנת 2020 הושק הדור החדש והרביעי שאימץ אלמנטים עכשווים. כאשר התקלקל המצבר בסיאט לאון, עליכם להרכיב מצבר 72 אמפר. במידה וקיימת לכם טכנולוגיה שעוצרת לכם את הרכב בעת הגעה לרמזורים, עליכם להרכיב מצבר שמותאם לטכנולוגית הסטארט סטופ שהוא בקיבולת 72 אמפר EFB.

מצבר לרכב עד הבית לכל דגמי סיאט!

כאשר המצבר בדרך לשבוק חיים, תשמעו לוודאי רעש של תקתוקים כאשר תנסו להתניע, הרדיו יפעל בעוצמה נמוכה והחלונות יעשו טובה שהם נפתחים ונסגרים! בידיוק בישביל זה אי סטופ מצברים פה לשירותכם – נעזור להבין מהיכן נובעת הבעיה ברכב ובמידת הצורך אם מדובר במצבר שהתקלקל, נדאג לספק לכם את המצבר במחיר ההוגן והמשתלם ביותר, עם הביצועים ומהמוצרים האיכותיים שתמצאו בשוק.

מצבר לסיאט לאון
  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם סיאט יש ברשותך?

רוצים לקנות מצבר לרכב סיאט מחיר משתלם עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן