החלפת מצבר לסקודה

מחפשים מצבר לסקודה אוקטביה , מצבר לסקודה פאביה או בכלל מצבר לסקודה יטי ? מחפשים מצבר במחיר זול ומשתלם?  מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת מצבר לרכב עד הבית, בשירות ללא עלות התקנה ושירות! אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

מצברים לרכב סקודה

סקודה הינה חברה לייצור רכבים שמשנת 1991 מהווה חלק בקבוצת פולקסווגן ונמכרת בכל העולם, בחלוף מספר שנים פולקסווגן החלה להשקיע המון בשיפור ביצועים וטכנולוגיה ברכבי הסקודה ואיכות הרכבים הלכה והשתפרה עם השנים, כולל ייצור של מנועים מיוחדים מסוג TSI. 

אם אתם רוצים לבדוק איזה מצבר מתאים לסקודה שלכם, אתם יכולים לקבל ייעוץ של אנשי מקצוע שיוודאו שאתם רוכשים את המצבר המתאים לרכב שלכם – חייגו אלינו ונעזור לכם לקבל את המידע החשוב ביותר ותבינו מה בדיוק המצבר המתאים לרכב שלכם. 

איזה מצבר מתאים לסקודה ?

מצבר סקודה פאביה – דגם בקטגוריה סופר מיני , יש להרכיב מצבר 50 אמפר או 55 אמפר.

מצבר סקודה אוקטביה – דגם בקטגוריה משפחתית סדאן, יש להרכיב מצבר 62 אמפר, 70 אמפר או 72 אמפר.

מצבר סקודה יטי – דגם בקטגוריה פנאי שטח קטן , יש להרכיב מצבר 50 אמפר או 55 אמפר.

מצבר סקודה סופרב – דגם בקטגוריה מסוג משפחתיות גדולות / מנהלים, לרכב זה יש להרכיב מצבר 72 אמפר או 74 אמפר.

מצבר סקודה סיטיגו – דגם בקטגוריה סופר מיני קטנה, יש להרכיב מצבר 50 אמפר או 55 אמפר.

מצבר במבצע לסקודה קונים אצל אי סטופ מצברים

במידה והרכב שלכם לא מניע כנראה מדובר על תקלה במצבר. במקום לקחת את הרכב למוסך תוכלו לקבל שירות של מצבר עד הבית. אם תרצו תוכלו לקבל שירות של אנשי מקצוע שיגיעו עד אליכם, יבצעו התקנה של המצבר החדש ותוכלו להמשיך בנסיעה תוך זמן קצר. מחיר מצבר לסקודה באי סטופ מצברים במבצע מיוחד – רק ב 499 ש"ח כולל שירות והתקנת המצבר. לא מצאנו בעיה במצבר שהגענו אל הרכב שלכם ? לא החלפנו וגם לא חייבנו.

רוצים לקנות מצבר לרכב סקודה מחיר משתלם עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן