החלפת מצבר לקיה

מחפשים מצבר לקיה פיקנטו , מצבר לקיה ספורטאז או בכלל מצבר לקיה נירו? זקוקים להחלפת מצבר מהירה במחיר המשתלם ביותר עד בית הלקוח? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת התאמת מצבר לרכב עד בית הלקוח  ללא עלות התקנה ושירות, אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

החלפת מצבר לקיה [ kia ]

קיה מוטורוס הינה חברה דרום קוריאנית לייצור רכבים שפופולרית מאד בישראל בשל הדגמים האהובים – קיה פיקנטו , קיה ריו, קיה סיד, קיה פורטה, קיה נירו ועוד. הרכבים של קיה ידועים בשל אמינותם והביצועים הנהדרים שהם מספקים לאורך שנים. כאשר התקלקל לכם המצבר בקיה, תיהיו זקוקים לחשלמאי רכב או מתקין מצברים מוסמך ומיומן לבצע  החלפת מצבר לפי התאמה נכונה לסוג הרכב שלכם, לסוג המנוע והנפח שלו ולשנתון של הרכב.

 

במידה ואתם רוצים להיות בטוחים איזה מצבר עליכם להרכיב ברכב הקיה שלכם, תוכלו לפתוח את ספר הרכב ולראות מה ההוראות של היצרן בנוגע להרכבת מצבר ומה קיבולת האמפר וזרם ההתנעה שדרוש לרכב. בנוסף, תוכלו לצלצל אלינו ולבדוק איתנו איזה מצברים הוא המתאים ולקבל אותו בשירות מהיר עד שעה ובמחיר הזול ביותר.

איזה מצבר מתאים לרכב קיה?

קיה פיקנטו – רכב מיני שנחשב פופולרי מאד בישראל בשל ביצועים נהדרים. לפיקנטו יש להתאים מצבר 40 אמפר.

קיה ספורטאז' – רכב פנאי/שטח בינוני שנחשב גם לאמין ואיכותי, ברכב זה יש להרכיב מצבר 62 אמפר או מצבר 65 אמפר.

קיה נירו – דגם פנאי קטן עם הנעה היברידית מתקדמת והופעה מדהימה. ברכב זה יש להרכיב מצבר 50 אמפר.

קיה אופטימה – משפחתית גדולה מבית קיה,  משווקת בישראל בגרסת דיזל. ברכב זה יש להרכיב מצבר 95 אמפר AGM.

קיה ריו רכב סופרמיני שהוצג ב-2016 בדור החדש ומציג קפיצת רמה משמעותית ברמת האבזור והאיכות, לרכב זה יש להרכיב מצבר 50 אמפר או מצבר 55 אמפר.

מצבר לקיה פיקנטו במבצע עד הבית

אצלנו תמצאו מצבר 40 אמפר לקיה פיקנטו במחיר המשתלם ביותר ובמבצע עד בית הלקוח – ללא עלות של שירות והתקנה ואם אין בעיה במצבר שהמתקין עשה בדיקת טעינה למצבר, אנו לא נחייב אתכם שקל אחד ולא נחליף לכם את המצבר הישן בחדש.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהשירות שלנו ולהזמין את אחד מהמתקינים המקצועיים והמיומנים שיספקו לכם את המצבר האיכותי ביותר, במחיר המשתלם ביותר ובזמן המהיר ביותר! צלצלו עכשיו לייעוץ וכל שאלה שיש לכם.

  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם קיה יש ברשותך?

רוצים לקנות מצבר לרכב קיה מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן