החלפת מצבר למשאית

החלפת מצבר למשאית

חברתנו מספקת מגוון גדול של שירותים שונים של החלפת מצבר לרכב כולל שירות של החלפת מצבר למשאית. כאשר מדובר על משאית לרוב יש צורך בהתקנה של 2 מצברים של V12 מכיוון שמערכת החשמל של משאית היא לרוב V24 ולכן כדי לספק את המתח הדרוש יש צורך ב 2 מצברים.

מצבר למשאית מחיר – כמה עולה מצבר למשאית ?

המחירים של מצבר למשאית הם לרוב יקרים יותר מאשר מצברים לרכב פרטי. ההבדל הוא גם בגודל המצבר וגם במתח אותו מספק המצבר. אם אתם רוצים לרכוש מצבר למשאית ואין לכם את הידע המתאים חשוב לקבל ייעוץ של חשמלאי רכב בשביל לרכוש את המצבר המתאים. העלויות של מצבר למשאית נעות בין סכום של 500 ש"ח למצברים יד שניה ויכולים להגיע עד 1,500 ש"ח למצברים חדשים.

הזמנת שירות מצבר למשאית עד הבית

מכיוון שקיימים מגוון גדול של מצברים למשאית חשוב לוודא עם החשמלאי שמבצע את ההתקנה לגבי הזרם של המצבר ולהתאים אותו לסוג הרכב.

אם אתם רוצים לבצע חיסכון משמעותי על המצבר אתם יכולים לרכוש מצבר יד שניה. מדובר על אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות שימוש חוזר במצבר שהוא תקין ולקבל מחיר זול יותר. כאשר מדובר על עלויות של מצבר למשאית הפתרון של מצבר יד שניה יכול לייצר עבורכם חיסכון של מעל 30 אחוז במחיר.

מצבר למשאית איסוזו

ניתן למצוא מצברים במבצע למשאית ולקבל את המצבר בהנחה משמעותית של 20 אחוז. עם זאת כאשר מדובר על משאית חשוב מאוד לא לרכוש מצבר של חברה לא מקצועית ולכן מומלץ לבדוק על מצברים איכותיים של חברת שנפ או חברת בוש.

בנוסף אפשר למצוא מצברים במבצע ולקבל את המצבר בהנחה משמעותית של 20 אחוז. עם זאת כאשר מדובר על משאית חשוב מאוד לא לרכוש מצבר של חברה לא מקצועית ולכן מומלץ לבדוק על מצברים איכותיים של חברת שנפ או חברת בוש.

מצבר למשאית איסוזו

איסוזו שמובילה את שוק המשאיות בעולם ובישראל מייצרת משאיות מעל 7.5 טון ואצלנו תוכלו למצוא את המצברים הללו במחירים הטובים ביותר. בנוסף תמצאו אצלנו מצברים לטרקטור, מצברים לרכב פרטי. כמו כן, אנו מספקים את מצבר 180 אמפר שמותאם לרוב המשאיות, במחיר ההוגן ביותר שתמצאו. 

התאמת מצבר נכונה

לפני שאתם מבצעים את החלפת המצבר חשוב לבצע בדיקה של המחירים השונים. למרות שהחברות המוכרות ביותר כמו שנפ ובוש מציעות מצברים איכותיים עדיין יש מספר חברות שיכולות להציע מצבר באיכות דומה ובמחיר טוב יותר.

 

חשוב לוודא שבגלל שמדובר על 2 מצברים גם במידה ואחד המצברים תקין עדיין ההמלצה היא להחליף את שניהם ביחד. תוכלו כבר עכשיו ליצור איתנו קשר כדי לקבל את המידע החשוב ביותר על מצברים במבצע ולהבין מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מצבר לרכב.

איך להזמין מצבר למשאית בקלות?

שירות החלפת מצבר עד הבית

מחייגים אלינו ופותחים קריאת שירות

לא משנה היכן אתם תקועים ומתי זה קורה, אנו נגיע עד אליכם עד 60 דקות מרגע ההזמנה, לכל מקום ובכל שעה שתזדקקו למצבר חדש.

מתקין מגיע ומבצע בדיקה למצבר הישן

במידה ולא נמצא בעיה של מצבר לא תחייבו. במידה וכן יש בעיה, תקבלו מצבר חדש באריזה עם אחריות מלאה אותה אפשר לממש בכל הארץ.

10 דקות על השעון אתם חוזרים לשגרה שלכם!

דקות ספורות להחלפת המצבר, ובסיום תקבלו תעודת אחריות מהיצרן. ובשעה טובה תוכלו לחזור לשגרה שלכם בלי עיכובים ובבטחה מלאה.

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן