התאמת מצבר לפי מידת אמפר

בחר את המצבר המתאים

כאשר אתם רוצים לבחור מצבר לרכב חשוב מאוד לבחון מספר חברות שונות כדי לבחור במצבר האיכותי ביותר. אלו הנקודות החשובות שיגרמו לכם לבחור את המצבר הטוב ביותר ולהתאים את המצבר לסוג הרכב.

כמה אמפר המצבר שלי דורש?

כאשר בודקים על מצבר לפי מידת אמפר אפשר למצוא מספר סוגים של מצברים: מצבר 50 אמפר, מצבר 40 אמפר, מצבר לרכב 60 אמפר ועוד.

אם אתם רוצים להחליף את המצבר לרכב חשוב לבדוק מה הזרם של המצבר כדי לוודא שהוא מתאים לסוג הרכב שלכם. רכבים גדולים עם מנוע חזק יותר ידרשו מצבר בקיבולת אמפר גבוהה יותר מרכבים קטנים ודגמי הסופרמיני. לדוגמא: מצבר לקיה פיקנטו דורש הרכבה של מצבר 40 אמפר וגם סוזוקי אלטו, אמנם, מצבר למאזדה 3 ידרוש כבר מצבר 60 אמפר ומשאית איסוזו תדרוש מצבר 225 אמפר. 

מה חשוב לבדוק לפני שמתקינים את המצבר?

הדבר החשוב ביותר לבדוק לפני שאתם מתקינים את המצבר לרכב הוא לבדוק לגבי סוג הרכב. הסיבה לכך שאם תתקינו מצבר לא מתאים אתם יכולים לגרום לנזק למערכת החשמל של הרכב. בנוסף, ישנם רכבים מסחריים ומשאיות שדורשות התקנה של שני מצברים ובמצב שאחד מתקלקל, סביר להניח שגם השני יסיים את תקופת חייו בקרוב ולכן עליכם להחליף את השניים. כמו כן קיימים רכבים עם טכנולוגיות מיוחדות שדורשות הרכבה של מצבר מותאם, כמו מצבר סטארט סטופ או מצברים לרכבים היברידיים ואסור בתכלית האיסור להרכיב מצבר שלא מותאם ואינו עומד בדרישות שהיצרן מבקש. 

איזה מצבר מומלץ לקנות וכמה זה עולה?

אם אתם רוצים לוודא שקיבלתם מצבר איכותי במחיר טוב חשוב לעשות את הבדיקה בין מספר חברות. החברה המוכרת ביותר בתחום של מצברים לרכב היא שנפ המספקת מגוון גדול של מצברים לרכב במחירים מאוד נוחים.

המחיר של מצבר לרכב מתחיל בסכום של 400 ש"ח ויכול להיות גבוה יותר במקרים מסוימים. אם אתם לא בטוחים שהמצבר מתאים לרכב שלכם חשוב לקבל ייעוץ של אנשי מקצוע שיבדקו את המצבר ויבצעו את ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

מבצע בסטופ מצברים – מצבר 50 אמפר

מצבר 50 אמפר הוא אחד המצברים המוכרים ביותר ולרוב כאשר בוחרים מצבר איכותי רבים מעדיפים לבחור במצבר 50 אמפר. הסיבה לכך היא שיש מגוון גדול של מצברים שיכולים להתאים גם לרכבים קטנים ולכן אם אתם רוצים גם לחסוך במחיר של המצבר ולקבל מצבר איכותי הוא יכול להיות פתרון טוב עבור הרכב שלכם.

אתם יכולים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל את המידע על סוגי מצברים לרכב ולבדוק על ההתקנה של המצבר בצורה טובה. צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע החשוב ביותר.

איך נזמין בקלות שירות החלפת מצבר עד הבית?

נחייג לסטופ מצברים ונקבל מצבר חדש עד 60 דקות!

מחייגים אלינו ופותחים קריאת שירות

לא משנה היכן אתם תקועים ומתי זה קורה, אנו נגיע עד אליכם עד 60 דקות מרגע ההזמנה, לכל מקום ובכל שעה שתזדקקו למצבר חדש.

מתקין מגיע ומבצע בדיקה למצבר הישן

במידה ולא נמצא בעיה של מצבר לא תחייבו. במידה וכן יש בעיה, תקבלו מצבר חדש באריזה עם אחריות מלאה אותה אפשר לממש בכל הארץ.

10 דקות על השעון אתם חוזרים לשגרה שלכם!

דקות ספורות להחלפת המצבר, ובסיום תקבלו תעודת אחריות מהיצרן. ובשעה טובה תוכלו לחזור לשגרה שלכם בלי עיכובים ובבטחה מלאה.

רוצים לקנות מצבר חדש במחיר משתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן