החלפת מצבר לקלנועית

מצבר פריקה עמוקה לקלנועית

מצבר לקלנועית הוא לרוב מצבר פריקה עמוקה המבצע פריקה וטעינה בכל פעם מחדש. מצבר לקלנועית מאפשר לספק את המתח הנדרש עבור כלי רכב קטן ולהניע את הכלי בצורה טובה. חשוב מאוד לוודא לפני שאתם רוכשים את המצבר מה המתח של המצבר כדי למנוע נזק למערכת החשמל של כלי הרכב.

מצבר לקלנועית מחיר – כמה עולה מצברים לקלנועיות ?

אם אתם רוצים לבדוק את המחיר של מצבר לקלנועית ולהבין איך אפשר לרכוש מצבר איכותי במחיר טוב, אתם יכולים להבין מה האפשרויות השונות ולבחור את המצבר הטוב ביותר. המחיר של מצבר לקלנועית יכול להשתנות בין סוגי המצברים השונים וזה תלוי בדגם של הקלנועית, בשנתון ובחברה ממנה רכשתם. לרוב המחירים נעים בין 650 ש"ח לבין 850 ש"ח כאשר מדובר במצבר חדש סגור באריזה.

מצבר שנפ לקלנועית – איכות ואמינות אחרת

במידה ואתם רוצים לרכוש מצבר איכותי של שנפ המחירים יכולים להתחיל בסכום של 600 ש"ח ולהגיע עד 900 ש"ח עבור המצברים האיכותיים ביותר. חשוב לבצע בדיקה של מספר חברות שונות ולבדוק מה בדיוק העלות של כל מצבר. אם תבצעו את הבדיקה תוכלו לקבל מחיר טוב יותר ולחסוך מאות שקלים על המצבר.

מצבר לקלנועית אפיקים

חברת אפיקים מייצרת ומפתחת קלנועיות חשמליות במגוון רחב של דגמים. העיצוב הוא ברמה גבוהה וקלות הנהיגה מספקת לנהג אמינות על המוצר לאורך זמן. במידה ואתם זקוקים למצבר חדש לקלנועית של חברת אפיקים, פנו אלינו ונעזור לכם להתאים את המצבר האיכותי ביותר. כמובן שכל המצברים מגיעים עם אחריות יצרן מלאה ובסוף ההתקנה תקבלו תעודת אחריות מקורית.

מצבר לקלנועית במחיר זול במיוחד

אפשרות נוספת כדי לקבל מחיר טוב יותר הוא לרכוש  מצבר לקלנועית יד שניה. מדובר על פתרון שיכול גם לעזור לכם לחסוך מאות שקלים במחיר וגם לתת במקרים מסוימים מצבר של חברה איכותית. חשוב לבדוק לפני שרוכשים  מצבר לקלנועית יד שניה על כמה זמן המצבר עבד לפני והאם הוא יכול להתאים לכלי הרכב.

הזמנת שירות מצבר לקלנועית עד הבית

שירות עד בית הלקוח הוא ללא תוספת תשלום, במידה והזמנתם את אחת מהמתקינים המקצוענים שלנו, בעת הגעה לקלנועית יתבצע בדיקה בכדי לאמת שהבעיה באמת נובעת ממצבר תקול.

 

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה מצבר לקלנועית לפי דגם ספציפי, אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולקבל את המחירים השונים. עוד לפני שנבצע את ההתקנה אתם תקבלו את המידע כדי לוודא שסוג המצבר שתרכשו מתאים לכלי הרכב ויכול לספק את המתח הדרוש כדי להניע את הקלנועית בצורה הטובה ביותר.

איך להזמין מצבר לקלנועית בקלות?

שירות החלפת מצבר עד הבית

מחייגים אלינו ופותחים קריאת שירות

לא משנה היכן אתם תקועים ומתי זה קורה, אנו נגיע עד אליכם עד 60 דקות מרגע ההזמנה, לכל מקום ובכל שעה שתזדקקו למצבר חדש.

מתקין מגיע ומבצע בדיקה למצבר הישן

במידה ולא נמצא בעיה של מצבר לא תחייבו. במידה וכן יש בעיה, תקבלו מצבר חדש באריזה עם אחריות מלאה אותה אפשר לממש בכל הארץ.

10 דקות על השעון אתם חוזרים לשגרה שלכם!

דקות ספורות להחלפת המצבר, ובסיום תקבלו תעודת אחריות מהיצרן. ובשעה טובה תוכלו לחזור לשגרה שלכם בלי עיכובים ובבטחה מלאה.

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן