החלפת מצבר סטארט סטופ

מצברי סטארט סטופ [ Start stop ] טכנולוגיה מתקדמת

מצבר סטארט סטופ הוא מצבר המחובר למערכת החשמל של הרכב ומבצע התנעה בטוחה של הרכב תוך כדי שמירה על איכות הסביבה. היתרון של מצבר סטארט סטופ הוא גם בחיסכון בדלק מכיוון שבכל פעם שהרכב עוצר הוא מבצע כיבוי מיידי של הרכב ומניע אותו בתחילת הנסיעה.

מה זה מצבר סטארט סטופ ?

מצבר סטארט סטופ הוא פתרון שחברות רבות שרוצות לשמור על איכות הסביבה משתמשות בו. הוא הפך לאחד המצברים המבוקשים ביותר וחברות מוכרות כמו שנפ או בוש ממליצות עליו. מצבר סטארט סטופ יכול להגיע במגוון גדול של דגמים ולספק את המתח הדרוש לרכב שלכם. מדובר על מצבר איכותי ואמין שיכול לתת להניע את הרכב בצורה הטובה ביותר.

מה היתרונות במצברי start & stop ?

מצברי סטארט סטופ הינם מצברים שמיועדים לרכבים עם טכנולוגיית עצור וסע בלבד. אין להרכיב מצבר רגיל במערכת זו ולהפך. היתרונות של מצברים אלו:

  1. טכנולוגיה שמבצעת חסכון בדלק ומפחיתה את זיהום האוויר.
  2. ביצועי התנעה מרובים וטובים יותר ממצברי חומצה רגילים
  3. מצבר אטום ולפיכך אין תחזוקה מיוחדת וטיפול שצריך לעשות בכל תקופה מסוימת.
  4. יכולת פריקה וטעינה גבוהים ממצברים רגילים.
  5. עמידים ואמינים יותר, יכולת פריקה וטעינה גבוהה ביחס למצבר סטנדרטי.

איזה סוגי מצברים קיימים במערכת סטארט סטופ ?

כאשר פרצה לחיינו מערכת זו, רוב היצרניות מבצעות התאמות בדגמים החדשים ומספקים בהם את הטכנולוגיה המופלאה הזו. קיימים שני סוגים של מצברים בטכנולוגיה זו, מצבר EFB ומצבר AGM. כאשר מצבר efb נחשב לזול יותר ויורכב ברכבים כמו מאזדה, שברולט ועוד. אולם מצבר AGM הוא היקר יותר ומותאם לרכבי יוקרה כמו מרצדס, BMW ועוד. לשני סוגי המצברים הללו לא צריך לבצע תחזוקה מיוחדת, הינם מצברים אטומים שלא דורשים כלל טיפול.

מצבר סטארט סטופ מחיר – כמה עולה מצבר בטכנולוגיה זו?

למרות שמצבר סטארט סטופ מספק פתרון שיכול לחסוך הרבה כסף על הוצאות הדלק הוא נמכר במחירים הוגנים. המחיר של מצבר סטארט סטופ יכול להתחיל בסכום של 500 ש"ח ובמקרים מסוימים להגיע עד סכומים של 700 ש"ח למצברים גדולים יותר.

 מצבר שנפ start stop מחיר

החברה המוכרת ביותר שמספקת את המצברים היא חברת שנפ.  מצבר שנפ start stop הוא אחד המצברים הנמכרים ביותר גם בגלל המחיר שלו וגם בגלל השמירה על איכות הסביבה. המחיר של  מצבר שנפ start stop הוא החל מ 600 ש"ח. חברת שנפ מספקת מגוון גדול של מצבר start stop: מצבר סטארט סטופ 46 אמפר , מצבר סטארט סטופ 60 אמפר , מצבר סטארט סטופ 70 אמפר וסוגים נוספים של מצברים באיכות הגבוהה ביותר שתמצאו ובשירות עד בית הלקוח.

 מצבר בוש start stop מחיר

מצברי בוש הינם מצברים איכותיים שמיוצרים בגרמניה ומספקים אורך חיים גבוה במיוחד ביחס למצברים מחברות אחרות. גם בטכנולוגיית ה- start stop חברת בוש מייצרת מצברים מותאמים ומחירן יתחיל מ650 ש"ח ותקבלו אחריות מלאה ל- 24 חודשים אותה תוכלו לממש בכל סניפי היצרן של חברת בוש הפזורים בארץ. 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מצבר לרכב סטארט סטופ?

חשוב מאוד עוד לפני שאתם רוכשים מצבר סטארט סטופ לבדוק האם הרכב שלכם מתאים לסוג המצבר. הסיבה לכך שרכבים שלא מותקנת בהם מערכת סטארט סטופ לא יכולים להתאים למצבר ולכן חשוב לבדוק עם חשמלאי רכב האם המערכת מותקנת.

 

המצבר המוכר ביותר הוא מצבר סטארט סטופ 70 אמפר ולקוחות רבים בוחרים בו בגלל המחיר הנוח ובגלל שהוא מאפשר לבצע חיסכון בעלויות הדלק. צרו איתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את המידע החשוב ביותר כדי לבחור את המצבר המתאים לרכב שלכם ולקבל את המידע החשוב ביותר.

 

איך להזמין מצבר start stop בקלות?

שירות החלפת מצבר עד הבית לרכבים היברידיים ובטכנולוגיית העצור וסע

מחייגים אלינו ופותחים קריאת שירות

לא משנה היכן אתם תקועים ומתי זה קורה, אנו נגיע עד אליכם עד 60 דקות מרגע ההזמנה, לכל מקום ובכל שעה שתזדקקו למצבר חדש.

מתקין מגיע ומבצע בדיקה למצבר הישן

במידה ולא נמצא בעיה של מצבר לא תחייבו. במידה וכן יש בעיה, תקבלו מצבר חדש באריזה עם אחריות מלאה אותה אפשר לממש בכל הארץ.

10 דקות על השעון אתם חוזרים לשגרה שלכם!

דקות ספורות להחלפת המצבר, ובסיום תקבלו תעודת אחריות מהיצרן. ובשעה טובה תוכלו לחזור לשגרה שלכם בלי עיכובים ובבטחה מלאה.

מחפשים מצבר עד הבית?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן