החלפת מצבר לסוזוקי

מחפשים מצבר לסוזוקי סוויפט , לסוזוקי אלטו או לסוזוקי Sx4 במחיר משתלם? זקוקים לשירות החלפת מצברים שיהיה מהיר ויגיע עד אליכם? מצאתם! אי סטופ מצברים מספקת התאמת מצבר לכל סוג רכב, עד בית הלקוח ללא עלות התקנה ושירות. אין בעיה במצבר? לא נחליף ולא נחייב.

התאמת מצבר לרכב סוזוקי

סוזוקי מוטור הינה חברה יפנית לייצור אופנועים, רכבים ומוצרים נוספים. החברה נחשבת לפופולרית בקרב נהגים ישראלים עם דגמי אלטו, סוויפט, ג'ימני, איגניס, באלנו, ספלאש, קרוסאובר, ויטארה ועוד. על פי הוראות היצרן, לרכבי סוזוקי יש להרכיב מצבר בקיבולת של 40 אמפר – 50 אמפר שעה – תלוי בדגם של הרכב, בסוג המנוע שמורכב בו ובשנת ייצור של הרכב.

 

אנו ממליצים לכם לצלצל אלינו ולקבל הצעת מחיר הוגנת עבור הרכב סוזוקי שלכם, השירות שלנו הוא משתלם ומהיר ולא משנה היכן נתקעתם נגיע אליכם ונבצע בדיקת טעינה למצבר הישן ורק במידת הצורך נבצע את ההחלפה ואתם תחזרו אתכם לשגרה תוך דקות ספורות. 

איזה מצבר מתאים לסוזוקי?

התאמת מצבר לרכב הינה פעולה מכרעת כיוון שבמצב בו המצבר יהיה חלש מדי, הוא לא יספק את הכוח שנחוץ למערכת החשמל שברכב. דבר זה, יכול לגרום לחוסר עומס במערכות. 

 

יתרה מזאת, גם מצבר שהוא בעל כוח חזק מדי לסוג הרכב שלכם, יכול לגרום התחממות ולתקלות נוספות. גם גודלו של המצבר לרכב הוא בעל חשיבות. מצבר שיהיה גדול מדי, לא יוכל להתקבע ברכב ולשבת כמו שצריך. התאמת מצבר לפי דגם הסוזוקי שלכם:

מצבר לסוזוקי סוויפט – מצבר בקיבול של 46 אמפר.

מצבר לסוזוקי אלטו – מצבר בקיבול של 40 אמפר.

מצבר לסוזוקי איגניס – מצבר בקיבול של 46 אמפר.

מצבר לסוזוקי קרוסאובר – מצבר 50 אמפר, חדשות דורשות מצבר 60 אמפר efb.

מצבר לסוזוקי sx4 – מצבר בקיבול של 46 אמפר.

מצבר לסוזוקי ספלאש – מצבר בקיבול של 50 אמפר. 

מצבר לסוזוקי ג'ימני – מצבר בקיבול של 46 אמפר.

מצבר לסוזוקי בלנו – מצבר בקיבול של 46 אמפר. 

מצבר לסוזוקי סוויפט
  • שירות עד בית הלקוח ללא עלות
  • הגעה מהירה עד 50 דקות
  • אחריות מלאה עד 24 חודשים

איזה דגם סוזוקי יש ברשותך?

רוצים לקנות מצבר לרכב מחיר זול ומשתלם?

איי סטופ מצברים עד שעה אצלכם!

דילוג לתוכן